Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ КАВАЛО
 • АГ КАВАЛО

АГ КАВАЛО

28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10293
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 250x180 x 90 x 85 cm
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Модерна аголна гарнитура идеална за мали простори.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • АГ КАВАЛО  Стандард 31.900 денари  28.710 денари (Акцијата важи до 01.07.2019г.)
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ ПАБЛО
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
АГ ГО
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-13%
АГ МИКА
29.900 ден.25.900 ден.
29.900 ден.25.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
56.900 ден.51.210 ден.
56.900 ден.51.210 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ РЕЛИ
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ СИСАЈД
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
66.900 ден.60.210 ден.
66.900 ден.60.210 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS