Акција
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-10%
АГ МОРГАН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 160
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА

АГ ЛАНА

22.410 ден.24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10557
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 245 x 165 cm 
 • 3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm
 • 2-двосед: L 163 x W 93 x H 74 / 85 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 50 / 70 cm
 • Димензии за спиење: 145 x 200 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за пуштање со можност за лева и десна (агол). Изработена во ограничен избор на комбинации на бои.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Подлога под наслон: Лесонит
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Механизам на двосед: Дополнителен простор за скалдирање
 • Ногари: Пластични, кружни

 

Бесплатна испорака

 

Монтажна шема

АГ ЛАНА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-21%
АГ ГИНЕС
23.900 ден.18.900 ден.
23.900 ден.18.900 ден.
-10%
ТТФ ПАРМА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-10%
АГ ПАРМА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS