Акција
АГ ЛЕЧЕ
  • АГ ЛЕЧЕ

АГ ЛЕЧЕ

63.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10059
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm
  • Изработка: Природна говедска кожа
  • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа.
  • Боја: Крем
  • Бесплатна испорака.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS