Акција
-15%
Јорган Алегро Софт Тач
842 ден.990 ден.
842 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
АГ АПОЛО
41.565 ден.48.900 ден.
41.565 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
19.900 ден.29.900 ден.
19.900 ден.29.900 ден.
-15%
АГ КАИРО
49.215 ден.57.900 ден.
49.215 ден.57.900 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
АГ ЛАНА
20.910 ден.24.600 ден.
20.910 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА

АГ МИКА

26.010 ден.28.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9857
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 190 cm 
 • 3-тросед: L 175 x W 100 x H 95 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 85 x H 95 cm
  Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 58 / 71 cm
 • Димензија за спиење: 145 x 240 cm 
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање (спуштање наслон).
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Механизам на тросед: Спуштање наслон
 • Ногари: Дрвени, конусни
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  

АГ МИКА од залиха 28.900 денари 26.010 денари

АГ МИКА (платно категорија С) 32.900 денари

 • АГ МИКА (платно категорија Ф) 35.900 денари
 •  
 • -15% ОД ЗАЛИХА / -10% ПО НАРАЧКА

  ПОПУСТОТ важи од 19.10.2019 до 01.11.2019

 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
АГ АПОЛО
48.900 ден.41.565 ден.
48.900 ден.41.565 ден.
-15%
АГ ТЕСЛА
50.900 ден.43.265 ден.
50.900 ден.43.265 ден.
-25%
АГ РИВА
35.900 ден.26.900 ден.
35.900 ден.26.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-33%
АГ КАВАЛО
29.900 ден.19.900 ден.
29.900 ден.19.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ НУБО
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-10%
АГ МОРГАН
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-15%
АГ ФУЕГО
30.900 ден.26.265 ден.
30.900 ден.26.265 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS