Акција
-10%
АГ TIME SQUARE
41.310 ден.45.900 ден.
41.310 ден.45.900 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
35.910 ден.39.900 ден.
35.910 ден.39.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
42.210 ден.46.900 ден.
42.210 ден.46.900 ден.
-10%
АГ АРЕС
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
25.110 ден.27.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
25.110 ден.27.900 ден.
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА Штоф
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ ВИВИАН
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ГАЛЕРИЈА П
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
50.310 ден.55.900 ден.
50.310 ден.55.900 ден.
-10%
АГ КОМО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ МАТЕО
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
АГ ПАБЛО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА

АГ МИКА

26.010 ден.28.900 ден.
без ДДВ: 22.042 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9857
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 261x190 x100 x (+11) cm 
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање (спуштање наслон).
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • АГ МИКА  Стандард 31.900 денари 28.710 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
47.900 ден.43.110 ден.
47.900 ден.43.110 ден.
-10%
АГ TIME SQUARE
45.900 ден.41.310 ден.
45.900 ден.41.310 ден.
-10%
АГ ПАБЛО
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ ПАБЛО П
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
АГ АРЕС
42.900 ден.38.610 ден.
42.900 ден.38.610 ден.
-10%
ТДФ АВИЊОН
34.900 ден.31.410 ден.
34.900 ден.31.410 ден.
-10%
АГ ГО
28.900 ден.26.010 ден.
28.900 ден.26.010 ден.
-10%
АГ РИВА
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS