Акција
-15%
Стол К201
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
45.810 ден.50.900 ден.
45.810 ден.50.900 ден.
-10%
Клуб маса КАТИ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
62.010 ден.68.900 ден.
62.010 ден.68.900 ден.
-15%
Стол ЛУКСОРИ
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-15%
Стол ПИРИТЕ
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН

АГ МОРГАН

38.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10840
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 214 cm 
 • 1 страна: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm
 • 2 страна: L 214 x W 94 x H 78 - 92 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензии за спиење: 128 x 190 cm
 •  
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб. 11 cm, обликуван
 • Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Механизам на двосед: Дополнителен простор за складирање
 • Ногари: Метални, никловани
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • АГ MOРГАН oд залиха 38.900 денари
 • АГ MOРГАН (платно категорија С) 44.900 денари

  • АГ МОРГАН (платно категорија Ф) 47.900 денари

 

 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS