Акција
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-28%
Стол СХ-1
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-49%
Тоалетна КОМБИНО
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
АГ НОЕЛ 2
 • АГ НОЕЛ 2

АГ НОЕЛ 2

68.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10631
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 253 х 200 cm 
 • 3-тросед: L 159 x W 102 x H 75-92 cm
 • 2-двосед: L 200 x W 100 x H 75-92 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 62 cm
 • Димензија за спиење: 125 х 180 cm
 •  
 • Бои: Крем
 • Број на бои: Еднобојна
 • Материјал на изработка: Природна кожа (на седечки и потпирачки дел), Еко-кожа (позадина)
 • Механизам на троседЕдноделен механизам на извлекување
 • Механизам на двоседДополнителен простор за складирање
 • Механизам за потпирање главаДа
 • НогариЦрни, метални
 •  
 • Бесплатна испорака.

  •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS