АГ НОЛАН
 • АГ НОЛАН
 • АГ НОЛАН
 • АГ НОЛАН

АГ НОЛАН

40.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11413
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 265 x 205 cm 
 • 3-тросед: L 164 x W 107 x H 70-90 cm
 • 2-двосед: L 205 x W 101 x H 70-90 cm
  Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 63 cm
 • Димензија за спиење: 130 x 190 cm

 

 • Опис: Модерна гарнитура со механизам за спиење и механизам на подигање за дополнителен простор за складирање.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 13 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб 10 cm обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Механизам на двосед: Механизам за подигање
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  АГ НОЛАН од залиха 40.900 денари

  АГ НОЛАН (платно категорија С) 44.900 денари

  • АГ НОЛАН (платно категорија Ф) 47.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS