Акција
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-15%
Стол СЕАТОН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-19%
Бифе ЛОКАРНО
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-15%
Стол ЛУКСОРИ
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
2.966 ден.3.490 ден.
2.966 ден.3.490 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
Клуб маса АТЕНА
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
АГ НУБО
 • АГ НУБО
 • АГ НУБО
 • АГ НУБО
 • АГ НУБО
 • АГ НУБО

АГ НУБО

28.900 ден.31.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10793
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 288 x 180 cm 
 • 3-тросед: L 162 x W 103 x H 76-93 cm
 • 2-двосед: L 180 x W 126 x H 76-93 cm
 • Височина на седиште: 50 cm
 • Длабочина на седиште: 55 / 95 cm
 • Димензии за спиење: 120 x 225 cm
 •  
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: HR сунѓер, деб 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно палто
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Подлога под наслон: Лесонит
 • Механизам: Спуштање наслон
 • Ногари: Дрвени, конусни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  АГ НУБО од залиха 31.900 денари

  АГ НУБО (платно категорија С) 35.900 денари

  • АГ НУБО (платно категорија Ф) 38.900 денари
  •  
  •  
  • Бесплатна испорака.
  •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS