Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
АГ ПАБЛО
 • АГ ПАБЛО
 • АГ ПАБЛО
 • АГ ПАБЛО

АГ ПАБЛО

32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9562
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 226x195 x 95 х 85 cm
 • Изработка: Еко-кожа / штоф
 • Опис: Аголна гарнитура со можност за пуштање.
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • АГ ПАБЛО  Стандард 35.900 денари
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS