Акција
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-23%
Клуб маса ДЕМЕТЕР
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-31%
Бифе БЈАНКО
10.900 ден.15.900 ден.
10.900 ден.15.900 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-26%
Лежај ТЕРАПИ
9.600 ден.12.900 ден.
9.600 ден.12.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-50%
Стол КЕЛН
1.990 ден.3.990 ден.
1.990 ден.3.990 ден.
-49%
Тоалетна КОМБИНО
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-29%
Клуб маса БЕЛА
5.600 ден.7.900 ден.
5.600 ден.7.900 ден.
АГ ПАРМА
 • АГ ПАРМА
 • АГ ПАРМА
 • АГ ПАРМА

АГ ПАРМА

59.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11107
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 332 x 282 cm
 • 3-тросед: L 212 x W 90 x H 88 cm
 • 2-двосед: L 160 x W 90 x H 88 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензии за спиење (двосед): 118 x 130 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 118 x 180 cm
 •  
 • Боја: Сива
 • Изработка: ваАголна гарнитура изработена во штоф. Клик-Клак механизми за спиење на двата елементи и пдопонителен простор за складирање под механизмите. 
 • *Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-31%
АГ РИВА
35.900 ден.24.900 ден.
35.900 ден.24.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS