Акција
-15%
Блок кујна ДИВА
27.900 ден.32.900 ден.
27.900 ден.32.900 ден.
-44%
Бифе ЛОКАРНО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Бифе 2016
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
АГ ВИОЛЕТ
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-15%
Детска соба РАВЕН
39.015 ден.45.900 ден.
39.015 ден.45.900 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
АГ ПЕРА голема
 • АГ ПЕРА голема

АГ ПЕРА голема

49.900 ден.61.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10911
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 335 х 335 cm
 •    3-Тросед: L 251 x W 84 x H-80 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Бои: Крем
 • Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф. Со клик-клак механизми за спиење на двата елемента и дополнителен простор за складирање под механизмите. Дрвени ногари.
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-21%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.54.900 ден.
69.900 ден.54.900 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ РОЗА
81.900 ден.73.710 ден.
81.900 ден.73.710 ден.
-10%
ТТФ ТАРЗ
81.900 ден.73.710 ден.
81.900 ден.73.710 ден.
-10%
АГ АЈКА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ ВЕГА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.
-24%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.56.900 ден.
74.900 ден.56.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS