Акција
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
41.900 ден.51.900 ден.
41.900 ден.51.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-27%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
10.900 ден.14.900 ден.
10.900 ден.14.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР

АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР

74.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11104
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 317 x 246 cm 
 • 3-тросед: L 220 x W 97 x H 77 cm
 • 2-двосед: L 246 x W 97 x H 77 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 •  
 • Боја: Сива
 •  
 • Изработка: Aголна гарнитура од линијата Mondivi изработена во високо квалитетен штоф. Класичен а истовремено модерен дизајн. Нагласени линии надополнети со метални ногари.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-19%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.56.900 ден.
69.900 ден.56.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.41.900 ден.
51.900 ден.41.900 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
43.900 ден.33.900 ден.
43.900 ден.33.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
39.900 ден.29.900 ден.
39.900 ден.29.900 ден.
-24%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.56.900 ден.
74.900 ден.56.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS