Акција
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-15%
Душек Алегро Елеганс
3.730 ден.4.390 ден.
3.730 ден.4.390 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-41%
ТВ комода 3012
9.900 ден.16.900 ден.
9.900 ден.16.900 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-24%
ТВ комода 3002
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-34%
ТВ комода ДРЕЗДЕН
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
АГ РЕЛАКС

АГ РЕЛАКС

56.900 ден.65.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10621
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 300 x 212-233 cm
 •    3-Тросед: L 192 x W 107-127 x H-80 cm
 •    2-Двосед: L 212-233 x W 105 x H-80 cm
 • Продолжеток: 100 x 100 cm
 • Височина на седиште46 cm
 • Длабочина на седиште: 60-93 / 100 cm

 

 • Бои: Крем
 • Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф со дополнителен продолжеток. Механизмите на наслоните од гарнитурата за зголемување на просторот за седење, дрвена конструкција и дрвени ногари.
 •  
 • Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-19%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.56.900 ден.
69.900 ден.56.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.41.900 ден.
51.900 ден.41.900 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
43.900 ден.33.900 ден.
43.900 ден.33.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
39.900 ден.29.900 ден.
39.900 ден.29.900 ден.
-24%
ТТФ ДЕНИЗ
74.900 ден.56.900 ден.
74.900 ден.56.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS