Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тросед ЦЕМРЕ
Димензии: L 225 x W 92 х H 78 cm Димензии за спиење: 106 х 180&..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Тросед МИЛАНО
Димензии: L 210 x W 85 х H 91 cm Димензии за спиење: 110 х 190 ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Тросед ЕЛИТА
Димензии: L 223 x W 83 х H 90 cm Димензии за спиење: 105 х 190 cm ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Тросед ЕЛИТ
Димензии: L 210 x W 94-110 х H 84 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седи..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
Тросед ДОРИАН
Димензии: L 229 x W 84 х H 89 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm ..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Тросед ВИОЛЕТ
Димензии: L 233 x W 82 х H 79 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
АГ РАПАЛО ЛУКС
Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
73.900 ден.
без ДДВ: 62.627 ден.
ТДФ ТРЕНТО ЛУКС
Димензии:     Тросед: 226 х 99 х 95 cm    Двосед..
109.900 ден.
без ДДВ: 93.136 ден.
АГ АЈКА
Димензии: 310 x 245 cm    3-Тросед: L 205 x W 98 x&n..
66.900 ден.
без ДДВ: 56.695 ден.
АГ МОРГАН
Димензии: 254 х 215 cm  3-тросед: L 165 x W 90 x H 78-92 cm 2-двосед: L 2..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
ТТФ ТАРЗ
   2 x Тросед: L 235 x W 100 x H 80 cm    1-Фоте..
77.900 ден.
без ДДВ: 66.017 ден.
ТТФ РОЗА
   2 x Тросед: L 220 x W 100 x H 71-90 cm    1-Фотеља..
79.900 ден.
без ДДВ: 67.712 ден.
АГ НУБО
Димензии: 288x180 cm  3-тросед: L 162 x W 103 x H 76-93 cm 2-двосед: L 18..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
ТДФ КАЈРА
   3-Тросед: L 213 x W 86 x H 85 cm    2-Дв..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
ТДФ ИБИЦА
   3-Тросед: L 235 x W 94 x H 82 cm    2-Двосед: L 16..
59.900 ден.
без ДДВ: 50.763 ден.
ТДФ ЕЛИТА
   3-Тросед: L 223 x W 83 x H 90 cm    2-Дв..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-21%
ТДФ ДОРИАН
   3-Тросед: L 229 x W 84 x H 89 cm    2-Двосед: L 16..
34.900 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 29.576 ден.
ТДФ ДИВАНО
   3-Тросед: L 221 x W 84 x H 85 cm    2-Двосед: L 16..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
АГ ЕЛЗА
Димензии: 273x160 cm  3-тросед: L 155 x W 94 x H 90 cm 2-двосед: L 160 x ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Тросед ДИВАНО
Димензии: L 221 x W 84 х H 85 cm Димензии за спиење: 100 х..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS