Акција
АГ СИСАЈД

АГ СИСАЈД

59.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10629
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Димензии: 255 х 218 cm
3-тросед: L 162 х W 100 х H 86-107 cm
2-двосед: L 218 х W 100 х H 86-107 cm
Височина на седиште: 46 cm
Длабочина на седиште: 60 cm
Димензија за спиење: 120 х 190 cm

Бои: Портокалова со бела
Број на бои: Двобојна
Материјал на изработка: Штоф
Механизам на тросед: Едноделен механизам на извлекување
Механизам на двосед: Дополнителен простор за складирање
Механизам на потпирање глава: Два потпирачи за глава кои се вадат и се местат по желба.
Ногари: Црни метални ногари

Бесплатна испорака.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS