Акција
АГ ВЕРНАЦА
  • АГ ВЕРНАЦА
  • АГ ВЕРНАЦА

АГ ВЕРНАЦА

69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9004
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm
  • Боја: Kaфеава
  • Опис: Аголна гарнитура изработена од природна говедска кожа.
  • Бесплатна испорака.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS