Акција
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
69.210 ден.76.900 ден.
69.210 ден.76.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 200
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
АГ ВИОЛЕТ

АГ ВИОЛЕТ

40.410 ден.44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11200
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 320 x 250cm 
 • 3-тросед: L 220 x W 87 x H 87 cm
 • 2-двосед: L 150 x W 87 x H 87 cm
 • Ќош: L 100 x W 100 x H 87 cm
 •  
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Трибојна
 • Седиште: Језгро деб. 10 cm, Филц и Сунѓер Т-2542 деб. 3 cm
 • Подлога под седиште: Шпер
 • Наслон: Језгро деб. 10 cm, Филц и Сунѓер Т-2542 деб. 3 cm
 • Подлога под наслон: Шпер
 • Механизам на тросед и двосед: Клик - Клак механизам
 • Ногари: Пластични, конусни
 •  
 • *Цената се однесува за платна категорија С.
 •  
 • АГ ВИОЛЕТ (платно категорија С) 44.900 денари 40.410 денари

 • АГ ВИОЛЕТ (платно категорија Ф) 48.900 денари 44.010 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ПАРМА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-27%
АГ РЕЛАКС
65.900 ден.47.900 ден.
65.900 ден.47.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ АЈКА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS