Аголни гарнитури

Аголни гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ ВИОЛЕТ
Димензии: 320 x 250cm  3-тросед: L 220 x W 87 x H 87 cm 2-двосед: L 150 x W 87..
40.410 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 34.246 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
Димензии: 270 x 222 cm  3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm 2-двосед: L 222 x W ..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
АГ ПАРМА
Димензии: 332 x 282 cm 3-тросед: L 212 x W 90 x H 88 cm 2-двосед: ..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
Димензии: 250 x 155 cm  3-тросед: L 160 x W 82 x H 89 cm 2-двосед: L 155 x W 9..
18.900 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
Димензии: 317 x 246 cm  3-тросед: L 220 x W 97 x H 77 cm 2-двосед: L 246 x W 9..
69.210 ден.76.900 ден.
без ДДВ: 58.653 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
Димензии: 335 х 335 cm    3-Тросед: L 251 x W 84 x H..
49.900 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm ..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
АГ ФУЕГО
Димензии: 260 х 175 cm  3-тросед: L 155 x W 92 x H 76-90 cm 2-двосед: L 175 x ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис..
66.510 ден.73.900 ден.
без ДДВ: 56.364 ден.
-10%
АГ АЈКА
Димензии: 310 x 245 cm  3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm 2-двосед: L 140 ..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ МОРГАН
Димензии: 260 x 214 cm  1 страна: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm 2 страна: L 214 x W 9..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
Димензии: 273x160 cm  3-тросед: L 155 x W 94 x H 90 cm 2-двосед: L 160 x ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
Димензии: 260 x 225 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 225&..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
-10%
АГ ПЕРА
Димензии: 335 х 290 cm    3-Тросед: L 251 x W 84 x&n..
57.510 ден.63.900 ден.
без ДДВ: 48.737 ден.
-27%
АГ РЕЛАКС
Димензии: 300 x 212-233 cm    3-Тросед: L 192 x W 10..
47.900 ден.65.900 ден.
без ДДВ: 40.593 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
Димензии: 277 x 224 cm  3-тросед: L 188 x W 100 x H 75-95 cm 2-двосед: L 224 x..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
Димензии: 253 х 200 cm  3-тросед: L 159 x W 102 x H 75-92 cm 2-двосед: L 200 x..
55.900 ден.68.900 ден.
без ДДВ: 47.373 ден.
-10%
АГ ЛАНА
Димензии: 245 x 165 cm  3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 ..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на..
60.210 ден.66.900 ден.
без ДДВ: 51.025 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
Димензии: 271x213 x 103 х 75-92 cm Изработка: Природна говедска кожа ..
79.110 ден.87.900 ден.
без ДДВ: 67.042 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS