Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
37.710 ден.41.900 ден.
37.710 ден.41.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
43.110 ден.47.900 ден.
43.110 ден.47.900 ден.
-7%
АГ АФРОДИТА
26.900 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ БОЛОЊА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ГЕМИНИ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ГО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЕЛИТ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ КОМО
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-7%
АГ ЛАНА
21.990 ден.23.600 ден.
21.990 ден.23.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-13%
АГ МИКА
25.900 ден.29.900 ден.
25.900 ден.29.900 ден.
-6%
АГ МИНИ СПА
23.490 ден.24.900 ден.
23.490 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
АГ ГО
  • АГ ГО
  • АГ ГО

АГ ГО

26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9713
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 270x162 x 100 х 95 cm
  • Боја: Светло кафеава
  • ИзработкаГарнитура изработена во штоф со 3 механизами за глава, механизам за спиење и простор за складирање.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ КАИРО
56.900 ден.51.210 ден.
56.900 ден.51.210 ден.
-10%
АГ КОМО
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ АВИЊОН
43.900 ден.39.510 ден.
43.900 ден.39.510 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
41.900 ден.37.710 ден.
41.900 ден.37.710 ден.
-13%
АГ МИКА
29.900 ден.25.900 ден.
29.900 ден.25.900 ден.
-6%
АГ РИВА
31.900 ден.29.990 ден.
31.900 ден.29.990 ден.
-7%
АГ ЛАНА
23.600 ден.21.990 ден.
23.600 ден.21.990 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS