Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
АГ РЕКОРД
 • АГ РЕКОРД
 • АГ РЕКОРД

АГ РЕКОРД

39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10066
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 330x260 x 100 x 90 cm
 • Изработка:  Аголна гарнитура изработена во штоф или еко-кожа со дрвени ногари
 • Механизам: Клик-Клак механизам на Тросед и на Двосед
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • АГ РЕКОРД Акција (акциски платна) 42.900 денари
 •  
 • АГ РЕКОРД Стандард 44.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS