Акција
-14%
АГ TIME SQUARE
39.900 ден.46.500 ден.
39.900 ден.46.500 ден.
-10%
АГ АНКОНА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
42.750 ден.47.500 ден.
42.750 ден.47.500 ден.
-10%
АГ АТИНА
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА Штоф
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
50.850 ден.56.500 ден.
50.850 ден.56.500 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ МАНАРОЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
89.910 ден.99.900 ден.
89.910 ден.99.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.010 ден.78.900 ден.
71.010 ден.78.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-15%
АГ ХАКА
38.900 ден.45.500 ден.
38.900 ден.45.500 ден.
-15%
Барски стол LINE
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-15%
Барски стол ЛОТИ
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-51
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Барски стол Х-69
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
АГ ВЕРНАЦА
  • АГ ВЕРНАЦА
  • АГ ВЕРНАЦА

АГ ВЕРНАЦА

62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9004
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm
  • Боја: Kaфеава
  • Опис: Аголна гарнитура изработена од природна говедска кожа.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
47.500 ден.42.750 ден.
47.500 ден.42.750 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
48.900 ден.44.010 ден.
48.900 ден.44.010 ден.
-10%
АГ КАИРО
56.500 ден.50.850 ден.
56.500 ден.50.850 ден.
-14%
АГ TIME SQUARE
46.500 ден.39.900 ден.
46.500 ден.39.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
99.900 ден.89.910 ден.
99.900 ден.89.910 ден.
-10%
АГ РАПАЛО
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS