Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА

АГ РИВА

34.900 ден.
без ДДВ: 29.576 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9907
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 260x182 x95 x 86 cm 
 • - тросед (со механизам за спиење): 173 х 89 х 86 cm
  - двосед (со механизам за подигање): 182 x 95 x 86 cm
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање и дополнителен простор за постелина.
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • АГ РИВА  Стандард 37.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS