Акција
-15%
Детска соба АДИ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-21%
Блок кујна СИТИ 70
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
-10%
Душек Алегро Верту
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Детска соба РАВЕН
39.015 ден.45.900 ден.
39.015 ден.45.900 ден.
АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО

АГ АПОЛО

44.910 ден.49.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 5670
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 280 x 220 cm 
 • 3-тросед: L 180 x W 101 x H 96 cm
 • 2-двосед: L 220 x W 101 x H 96 cm
 • Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 58 cm
 • Димензии за спиење: 130 x 200 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со механизми за потпирање на глава. Избор со или без механизам за спиење.
 • Број на бои: Еднобојна или двобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-30, деб. 5 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам
 • Ногари: Никловани
 •  
 • *Цената се однесува за фиксна гарнитура.
 •  
 • АГ АПОЛО со механизам за спиење 54.900 денари 49.410 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА
51.900 ден.46.710 ден.
51.900 ден.46.710 ден.
-10%
АГ КАИРО
58.900 ден.53.010 ден.
58.900 ден.53.010 ден.
-10%
АГ ХАКА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ МОНИКА
44.900 ден.40.410 ден.
44.900 ден.40.410 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
АГ МИКА
30.900 ден.27.810 ден.
30.900 ден.27.810 ден.
-10%
АГ ПАРМА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.
-27%
АГ РЕЛАКС
65.900 ден.47.900 ден.
65.900 ден.47.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
63.900 ден.57.510 ден.
63.900 ден.57.510 ден.
-10%
АГ АЈКА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS