Акција
АГ АВИЊОН
 • АГ АВИЊОН
 • АГ АВИЊОН
 • АГ АВИЊОН
 • АГ АВИЊОН
 • АГ АВИЊОН

АГ АВИЊОН

44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9015
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 270 x 225cm 
 • 3-тросед: L 170 x W 96 x H 80 - 100 cm
 • 2-двосед: L 225 x W 96 x H 80 -100 cm
  Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 53/57 cm
 • Димензија за спиење: 125 x 197 cm 
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно
 • Наслон: Сунѓер С-25, обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 5 cm
 • Механизам на двосед: Мех. за подигање
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица деб 1,6 cm
 • Ногари: Никлувани, цилиндрични
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн и механизам за спиење. Вклучени 3 механизми за потпирање на глава со висина која се подесува.
 • *Цената се однесува за изработка во АКЦИСКИ платна.
 •  
 • АГ АВИЊОН Стандард 47.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS