Акција
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-21%
Детска соба СИТИ 137
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 200
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
41.310 ден.45.900 ден.
41.310 ден.45.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-15%
Закачалка ДУРО
18.615 ден.21.900 ден.
18.615 ден.21.900 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-21%
Блок кујна СИТИ 70
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
Тросед ДАБЛИН
 • Тросед ДАБЛИН

Тросед ДАБЛИН

16.110 ден.17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11078
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 220 x 90 х 90 cm
 • Височина на седиште: 54 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Димензии за спиење: 115 x 190 cm
 • Изработка: Тросед изработен во штоф со клик клак механизам.
 • Механизам: Клик Клак
 • Седиште: Језгро вис.10цм. Над језгро Т-25, деб.3цм
 • Подлога под седиште: Шпер
 • Наслон: Језгро вис.10цм. Над језгро Т-25, деб.3цм
 • Подлога под наслон: Шпер
 • Ногари: Дрвени, конусни, со плочка
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Тросед ДАБИН (платно категорија Ф) 20.900 денари 18.810 денари

 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS