ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН
 • ТТФ БОСТОН

ТТФ БОСТОН

43.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11909
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 2 X 3-Тросед: 216 х W 87 х H 85 cm
 • 1-Фотеља: 74 х W 84 х 95 cm
 • Висoчина на седиште на тросед: 45 cm
 • Висoчина на седиште на фотеља: 46 cm
 • Длабочина на седиште на тросед: 55 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm
 • Димензии за спиење на тросед: 105 х 180 cm
 •  
 • Бои: Сина
 • Изработка: Комплет гарнитура со два троседа и фотеља изработени во штоф. Троседите имаат језгро и Клик Клак механизми.

  Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS