Акција
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-21%
Детска соба СИТИ 137
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ ТАЊА
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
АГ МОРГАН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА
 • ТДФ ДАНИЕЛА

ТДФ ДАНИЕЛА

40.410 ден.44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 0583
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 205 х 90 х 105 cm
 • 2-Двосед: 165 х 90 х H 105 cm
 • 1-Фотеља: 100 х W 90 х 105 cm
 • Висина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 47 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Латофлекс 152 cm

Седиште: Сунѓер C-30

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор дезени.

 • ТДФ ДАНИЕЛА од залиха 44.900 денари 40.410 денари
 • ТДФ ДАНИЕЛА (платно категорија С) 48.900 денари 44.010 денари
 • ТДФ ДАНИЕЛА (платно категорија Ф) 52.900 денари 47.610 денари
 •  

Тросед ДАНИЕЛА 28.300 денари -10%

 

Двосед ДАНИЕЛА 18.900 денари -10%

 

Фотеља ДАНИЕЛА 9.600 денари -10%

 

 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ЕКЛИПС
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТДФ САВОНА
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
ТТФ ПАРМА
61.900 ден.55.710 ден.
61.900 ден.55.710 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS