Акција
Двосед ЛИВОРНО Штоф
  • Двосед ЛИВОРНО Штоф
  • Двосед ЛИВОРНО Штоф

Двосед ЛИВОРНО Штоф

19.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9375
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 147 х 87 x 100 cm
  • Боја: 
  • - Кафена
  • Сива
  • Изработка: Двосед изработен од висококвалитетен штоф со 2 релакс механизами.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS