Акција
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-38%
Бифе БЈАНКО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ ТОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ВИОЛЕТ
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС

ТДФ ЕКЛИПС

42.210 ден.46.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 6027
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 220 х 95 х 80 cm
 • 2-Двосед: 190 х 95 х 80 cm
 • 1-Фотеља: 130 х W 95 х 80 cm
 • Висина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 57 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Латофлекс 133 cm

 • Седиште: Сунѓер C-30

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени (Капучино / Крем / Кафеава).

 • ТДФ ЕКЛИПС (платно категорија Ф) 51.900 денари 46.710 денари

 

 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ ТЕСЛА
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS