Акција
Фотеља на спуштање ФАНАТИК
 • Фотеља на спуштање ФАНАТИК
 • Фотеља на спуштање ФАНАТИК

Фотеља на спуштање ФАНАТИК

13.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10748
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 90 x 90 х 90 cm
 • Димензии за спиење: 90 х 200 cm
 • Боја: Кафена
 • Изработка: Фотеља со опција за спуштање за спиење, изработена од висококвалитетен штоф.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS