Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ ВИОЛЕТ
Димензии: 320 x 250cm  3-тросед: L 220 x W 87 x H 87 cm 2-двосед: L 150 x W 87..
40.410 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 34.246 ден.
-10%
Тросед ДАБЛИН
Димензии: 220 x 90 х 90 cm Височина на седиште: 54 cm Длабочина на седиште: 50..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
Димензии: 270 x 222 cm  3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm 2-двосед: L 222 x W ..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
Тросед ПЕРА
Димензии: L 240 x W 84 х H 80 cm Димензии за спиење: 110 х 180 cm ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
-10%
ТТФ ПАРМА
Димензии:     2xТросед: 234 x 98 x 88 cm    Фоте..
55.710 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 47.212 ден.
-10%
АГ ПАРМА
Димензии: 332 x 282 cm 3-тросед: L 212 x W 90 x H 88 cm 2-двосед: ..
53.910 ден.59.900 ден.
без ДДВ: 45.686 ден.
-10%
ТДФ ВЕРМОНТ
   3-Тросед: L 226 x W 86 x H 88 cm    2-Двосед: L 164 ..
48.510 ден.53.900 ден.
без ДДВ: 41.110 ден.
-10%
ТДФ ТИВОЛИ
Димензии:     Тросед: 235 х 98 х 90 cm    Д..
98.910 ден.109.900 ден.
без ДДВ: 83.822 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
Димензии: 250 x 155 cm  3-тросед: L 160 x W 82 x H 89 cm 2-двосед: L 155 x W 9..
18.900 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-10%
ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
   2 x Тросед: L 256 x W 96 x H 72 cm    1-Фотеља: L ..
71.910 ден.79.900 ден.
без ДДВ: 60.941 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
Димензии: 317 x 246 cm  3-тросед: L 220 x W 97 x H 77 cm 2-двосед: L 246 x W 9..
69.210 ден.76.900 ден.
без ДДВ: 58.653 ден.
-10%
ТТФ МАНЧЕСТЕР
   2 x Тросед: L 235 x W 90 x H 82 cm    1-Фотеља:&nb..
67.410 ден.74.900 ден.
без ДДВ: 57.127 ден.
-24%
ТТФ ДЕНИЗ
   2 x Тросед: L 215 x W 96 x H 82 cm    1-Фотеља:&nb..
56.900 ден.74.900 ден.
без ДДВ: 48.220 ден.
-10%
ТТФ ВЕГА
   2 x Тросед: L 228 x W 100 x H 87 cm    1-Фотеља: L..
55.710 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 47.212 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
Димензии: 335 х 335 cm    3-Тросед: L 251 x W 84 x H..
49.900 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
-10%
Фотеља ТАРЗ
Димензии: L 74 x W 90 х H 94 cm27 cm Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm ..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Фотеља РОЗА
Димензии: L 80 x W 105 х H 100 cm Височина на седиште на фотеља: 47 cm Длабочи..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Тросед ТАРЗ
Димензии: L 235 x W 100 х H 80 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште..
33.210 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 28.144 ден.
-10%
Тросед РОЗА
Димензии: L 220 x W 100 х H 71-90 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на..
33.210 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 28.144 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm ..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS