Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Фотеља ГЕРМАНИЈА

Фотеља ГЕРМАНИЈА

17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8463
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии:
  • Фотеља: 79 x 76/122 х 102/82 cm
  • Табуретка: 47 х 44 x 40 cm
  • Боја: Крем
  • Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од висококвалитетен штоф во крем боја. Црна основа со максимален капацитет 136 кг. Вклучена табуретка за дополнителен комфор.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS