Акција
-15%
Стол СКАЈ
2.031 ден.2.390 ден.
2.031 ден.2.390 ден.
-10%
Спална соба СИЛВИЈА
27.900 ден.30.900 ден.
27.900 ден.30.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
52.110 ден.57.900 ден.
52.110 ден.57.900 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-8%
Комода СИГМА
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-10%
Клуб маса 4017
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-15%
Стол СТАР
3.391 ден.3.990 ден.
3.391 ден.3.990 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС
 • АГ ГИНЕС

АГ ГИНЕС

23.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11111
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 273 x 155cm
 • 3-тросед: L 140 x W 81 x H 87 cm
 • 2-тросед: L 150 x W 100 x H 87 cm
 • Боја: Светло Сина
 • Изработка: АГ изрботена во штоф. Језгро и Клик-Клак механизам за спиење на троседот и механизам за дополнителен простор за постелина на двоседот.
 • Бесплатна испорака.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ КАИРО
57.900 ден.52.110 ден.
57.900 ден.52.110 ден.
-11%
АГ ЛАНА
24.600 ден.21.900 ден.
24.600 ден.21.900 ден.
-16%
АГ АВАНТИ
42.900 ден.35.900 ден.
42.900 ден.35.900 ден.
-9%
АГ НУБО
31.900 ден.28.900 ден.
31.900 ден.28.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS