Фотеља КАЛИА
  • Фотеља КАЛИА

Фотеља КАЛИА

8.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8220
Достапност: Распродадено
Количина:
  • Димензии: 87 x 85 х 90 cm
  • Изработка: Избор на боја од еко-кожа или штоф
  • Опис: Можност за изработка еднобојна, двобојна или тробојна.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS