Акција
Кауч ВЕНЕЦИЈА
 • Кауч ВЕНЕЦИЈА
 • Кауч ВЕНЕЦИЈА

Кауч ВЕНЕЦИЈА

14.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8355
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 240 x 100 х 55 cm
 • Бoja: Ограничен избор на бои 
 • Изработка: Кауч изработен во штоф, со Клик-Клак механизам за спуштање.
 • Бесплатна испорака.

   

   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: кревет, bed,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS