Акција
ТДФ КЛАСИКО
 • ТДФ КЛАСИКО
 • ТДФ КЛАСИКО

ТДФ КЛАСИКО

39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9842
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 220 х 95 х 92 cm
 •    Двосед: 151 х 95 х 92 cm
 •    Фотеља: 100 х 95 х 92 cm
 • Димензии со спуштен механизам: 132 x 185 cm
 • Изработка:  Штоф
 • Боја: 
 • - Кафена
  - Црвена
  - Портокалова
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена во штоф со механизам за пуштање.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS