Акција
АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА
 • АГ МИНИ СПА

АГ МИНИ СПА

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7597
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 265x195 x 95 х 75 cm
 •  
 • Изработка: Ограничен избор на бои, комбинации и дезени
 • Опис: Аголна гарнитура со механизам за спиење.
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS