АГ МОНЦА
 • АГ МОНЦА
 • АГ МОНЦА
 • АГ МОНЦА
 • АГ МОНЦА
 • АГ МОНЦА

АГ МОНЦА

29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6912
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 270 x 195 cm 
 • 3-тросед: L 180 x W 90 x H 70 cm
 • 2-двосед: L 195 x W 90 x H 70 cm
 • Височина на седиште: 44 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензии за спиење: 130 x 205 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за спуштање и дополнителен простор за постелина.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, обликуван
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 7 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Ногари: Пластични, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

 • Бесплатна испорака.

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS