Акција
-15%
Детска соба ФАБИО
22.865 ден.26.900 ден.
22.865 ден.26.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-15%
Детска соба РАВЕН
39.015 ден.45.900 ден.
39.015 ден.45.900 ден.
-10%
АГ ТИФАНИ
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-15%
Детска соба АДИ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори
10.251 ден.11.390 ден.
10.251 ден.11.390 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-10%
Библиотека ЧАРЛИ
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Блок кујна ЏЕРСИ
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.242 ден.4.990 ден.
4.242 ден.4.990 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
АГ МОНИ
 • АГ МОНИ
 • АГ МОНИ

АГ МОНИ

31.410 ден.34.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 5131
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 275 x 205 cm 
 • 3-тросед: L 185 x W 90 x H 90 cm
 • 2-двосед: L 205 x W 90 x H 90 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Димензии за спиење: 140 x 200 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со механизам за спиење.
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна
 • Седиште: Језгро
 • Механизам за спиење: Ротација на седиште
 • Ногари: Метални, никловани
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТАЊА
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ КОМО
33.900 ден.30.510 ден.
33.900 ден.30.510 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS