Акција
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-50%
Бифе ДУРАНГО
5.900 ден.11.900 ден.
5.900 ден.11.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Витрина КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 115
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА

АГ МОНИКА

40.410 ден.44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7229
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 310 x 265 cm
 • 3-тросед: L 225 x W 85 x H 95 cm
 • 2-двосед: L 265 x W 85 x H 95 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензија за спиење140 x 200 cm
 •  
 • Изработка: Се изработува во еко-кожа, штоф или во комбинација на еко-кожа и штоф.
 • Опис: Аголната гарнитура со механизам за спуштање.
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Наслон: Сунѓер Т-21, обликуван
 • Механизам на тросед: Метален, дводелен
 • Сунѓер на мех. за пуштањеСунѓер Т-25, деб. 6 cm
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во платна категорија С.

 

АГ МОНИКА механизам за спуштање (платно категорија Ф) 47.900 денари 43.110 денари

 

Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
51.900 ден.46.710 ден.
51.900 ден.46.710 ден.
-10%
АГ КАИРО
58.900 ден.53.010 ден.
58.900 ден.53.010 ден.
-10%
АГ ХАКА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS