Акција
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
АГ АВАНТИ
38.610 ден.42.900 ден.
38.610 ден.42.900 ден.
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-10%
АГ АНТЕРО
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.010 ден.28.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
АГ ЕЛЗА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ КАВАЛО
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
52.110 ден.57.900 ден.
52.110 ден.57.900 ден.
АГ КОМО
30.510 ден.29.900 ден.
30.510 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.140 ден.24.600 ден.
22.140 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ МИКА
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
АГ МИНИ СПА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА
 • АГ МОНИКА

АГ МОНИКА

38.610 ден.42.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7229
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 310 x 265 cm
 • 3-тросед: L 225 x W 85 x H 95 cm
 • 2-двосед: L 265 x W 85 x H 95 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензија за спиење140 x 200 cm
 •  
 • Изработка: Се изработува во еко-кожа, штоф или во комбинација на еко-кожа и штоф.
 • Опис: Аголната гарнитура со механизам за спуштање.
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Наслон: Сунѓер Т-21, обликуван
 • Механизам на тросед: Метален, дводелен
 • Сунѓер на мех. за пуштањеСунѓер Т-25, деб. 6 cm
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во платна категорија С.

 

АГ МОНИКА механизам за спуштање (платно категорија Ф) 45.900 денари

 

Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО
48.900 ден.44.010 ден.
48.900 ден.44.010 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
50.900 ден.45.810 ден.
50.900 ден.45.810 ден.
-10%
АГ КАИРО
57.900 ден.52.110 ден.
57.900 ден.52.110 ден.
-10%
АГ ХАКА
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
87.900 ден.79.110 ден.
87.900 ден.79.110 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS