Акција
ТДФ НЕБОЛО
  • ТДФ НЕБОЛО

ТДФ НЕБОЛО

96.900 ден.
Производител: COTTA
Шифра на производ: 10633
Достапност: Out Of Stock
Количина:

3-тросед: L 206 х W 95 х H 92 cm
2-двосед: L 171 х W 95 х H 92 cm
1-фотеља: L 114 х W 95 х H 92 cm

Височина на седиште: 48 cm
Длабочина на седиште: 56 cm

Бои: Црна

Број на бои: Еднобојна

Материјал на изработка: Природна кожа
Механизам на тросед: /
Механизам на двосед: /
Механизам на потпирање глава: /

Бесплатна испорака.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS