ОСТАНАТО

ОСТАНАТО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотеља МОНДИВИ 70107
Д: 85 x Ш: 92 x В: 108 cm
Димензии: 85 х 92 x 108 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 50..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Фотеља МОНДИВИ 55006
Д: 80 x Ш: 86 x В: 106 cm
Димензии: 80 х 86 x 106 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште:&nb..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Релакс Фотеља ЛУМПУР Релакс Фотеља ЛУМПУР
Д: 70 x Ш: 85 x В: 95 cm
Димензии: 70 x 85-146 х 95-110 cm Боја:  - Кафена ​- Сива Израбо..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Релакс Фотеља ТАУРУС Релакс Фотеља ТАУРУС
Д: 100 x Ш: 95 x В: 102 cm
Димензии: 100 x 80 х 96 cm Боја: Темно Сива - Црна - Кафена Изработка:&n..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Релакс Фотеља НЕВАДА Релакс Фотеља НЕВАДА
Д: 69 x Ш: 87 x В: 100 cm
Димензии: 69 х 87-157 x 100-75 cm Издржливост: до 136 кг Боја:  - Црна ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Релакс Фотеља ДАКОТА Релакс Фотеља ДАКОТА
Д: 71 x Ш: 91 x В: 103 cm
Димензии: 71 х 91-158 x 103-83 cm Боја:  - Темно Сина Изработка: Фотеља..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Релакс Фотеља ВАЛЕТА Релакс Фотеља ВАЛЕТА
Д: 91 x Ш: 92 x В: 107 cm
Димензии: 91 x 92-164 х 107-87 cm Боја: Кафена Изработка: Фотеља со ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Тросед ВИОЛЕТ Тросед ВИОЛЕТ
Димензии: L 245 x W 90 х H 90 cm Димензии за спиење: 106 х 180 cm ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Тросед ИБИЦА Тросед ИБИЦА
Димензии: L 235 x W 94 х H 82 cm Димензии за спиење: 110 х 180&..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Тросед ПЕРА
Димензии: L 240 x W 84 х H 80 cm Димензии за спиење: 110 х 180 cm ..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
Фотеља ТАРЗ
Димензии: L 74 x W 90 х H 94 cm27 cm Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Фотеља РОЗА Фотеља РОЗА
Димензии: L 80 x W 105 х H 100 cm Височина на седиште на фотеља: 47 cm Длабочи..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Тросед ТАРЗ Тросед ТАРЗ
Димензии: L 235 x W 100 х H 80 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Тросед РОЗА Тросед РОЗА
Димензии: L 220 x W 100 х H 71-90 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Тросед МИЛАНО Тросед МИЛАНО
Димензии: L 210 x W 85 х H 91 cm Димензии за спиење: 110 х 190 ..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Тросед ДАЛИА Тросед ДАЛИА
Димензии: L 229 x W 84 х H 85 cm Димензии за спиење: 110 х..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Фотеља ПЕРА
Димензии: L 80 x W 90 х H 100 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Дла..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Тросед ЛИНДА
Димензии: L 218 x W 90 х H 78 cm Висина на седиште: 45 cm Длабочина на седиш..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Тросед МИКА Тросед МИКА
Димензии: L 220 x W 100 х H 85-100 cm Висина на седиште: 47 cm Длабочина на ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Тросед ДИЕГО Тросед ДИЕГО
Димензии: L 245 x W 100 х H 107 cm Висина на седиште: 49 cm Длабоч..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS