Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Фотеља АНАБЕЛ
  • Фотеља АНАБЕЛ

Фотеља АНАБЕЛ

15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8468
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 66 x 87,5/159,5 х 106,5/89 cm
  • Боја: Сива
  • Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од еко-кожа во основа и штоф за седечки и потпирачки дел. Риклајнер функција, бонел јадро и еластични гуртни, изработена за максимален комфор.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS