Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Фотеља ПУЛСАР
  • Фотеља ПУЛСАР
  • Фотеља ПУЛСАР

Фотеља ПУЛСАР

17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9590
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

  • Димензии: 68 x 85-135 х 106-85 cm
  • Боја: 
  • - Црна
  • - Капучино
  • Изработка: Фотеља со релакс механизам и функција за масажа и греење, изработена од еко-кожа и PVC.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS