Акција
ТДФ ПОСИТАНО
 • ТДФ ПОСИТАНО
 • ТДФ ПОСИТАНО

ТДФ ПОСИТАНО

106.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8988
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 223 х 97 х 96 cm
 •    Двосед: 166 х 97 х 96 cm
 •    Фотеља: 116 х 97 х 96 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Изработка: Кафена
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од висококвалитетна чиста говедска кожа.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS