Акција
-29%
Клуб маса БЕЛА
5.600 ден.7.900 ден.
5.600 ден.7.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-16%
АГ НУБО
26.900 ден.31.900 ден.
26.900 ден.31.900 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-16%
ТДФ ВЕРНАНЦА
37.900 ден.44.900 ден.
37.900 ден.44.900 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА
 • АГ РИВА

АГ РИВА

24.900 ден.35.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9907
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 182 cm 
 • 3-тросед: L 173 x W 89 x H 86 cm
 • 2-двосед: L 182 x W 95 x H 86 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Димензии за спиење: 147 x 226 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање и дополнителен простор за постелина.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: HR сунѓер, деб 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно палто
 • Наслон: Сунѓер СС-22
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за спиење: Сунѓер Т-30, деб. 5 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица, деб. 1,6 cm
 • Механизам на двосед: Дополнителен простор за складирање
 • Ногари: Дрвени
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во платно категорија С.
 •  

АГ РИВА (платно категорија С) 35.900 денари 24.900 денари
АГ РИВА (платно категорија Ф) 38.900 денари 24.900 денари

 •  
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS