ТДФ СИМОНА
 • ТДФ СИМОНА
 • ТДФ СИМОНА
 • ТДФ СИМОНА
 • ТДФ СИМОНА
 • ТДФ СИМОНА

ТДФ СИМОНА

40.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6449
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 208 х 90 х 93 cm
 • 2-Двосед: 166 х 90 х 93 cm
 • 1-Фотеља: 110 х W 90 х 93 cm
 • Висина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 42 cm
 • Димензија за спиење (тросед): 135 x 190 cm

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Дводелен механизам

Седиште: Сунѓер С-30

 • *Цената се однесува за ТДФ СИМОНА во ограничен избор дезени.

 

 • ТДФ СИМОНА од залиха 40.900 денари
 • ТДФ СИМОНА (платно категорија С) 43.900 денари
 • ТДФ СИМОНА (платно категорија Ф) 47.900 денари
 •  
 • Тросед СИМОНА со механизам 26.900 денари

 

Двосед СИМОНА 18.900 денари

 

Фотеља СИМОНА 9.900 денари

 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS