Акција
ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО
 • ТДФ СОРЕНТО

ТДФ СОРЕНТО

119.000 ден.
без ДДВ: 100.847 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8987
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 210 х 99 х 96 cm
 •    Двосед: 178 х 99 х 96 cm
 •    Фотеља: 119 х 99 х 96 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • Кафена
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од висококвалитетна чиста говедска кожа и фотеља со електричен релакс механизам.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS