Акција
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-11%
Блок кујна ЕВА
13.300 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
13.300 ден.14.900 ден.
-14%
Бифе ДОМА
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-44%
Бифе ГАСПАРО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
Биро ХУД
10.791 ден.11.990 ден.
10.791 ден.11.990 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-19%
АГ ПЕРА голема
49.900 ден.61.900 ден.
49.900 ден.61.900 ден.
-10%
Библиотека ХУД
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
Душек Алегро Верту
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Бифе 2016
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-21%
Блок кујна ФОРТЕ
25.900 ден.32.900 ден.
25.900 ден.32.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ ТАЊА
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-10%
Библиотека ЧАРЛИ
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА
 • АГ ТАЊА

АГ ТАЊА

29.610 ден.32.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6868
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 290 x 195 cm 
 • 3-тросед: L 195 x W 90 x H 74 - 91 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 95 x H 74 - 91 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 50 / 70 cm
 • Димензии за спиење: 140 x 240 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за спуштање.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Језгро
 • Механизам: Спуштање наслон
 • Ногари: Пластични, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ МОНЦА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ МОНИ
34.900 ден.31.410 ден.
34.900 ден.31.410 ден.
-10%
АГ ТИФАНИ
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ ТОНИ
31.900 ден.28.710 ден.
31.900 ден.28.710 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
23.900 ден.18.900 ден.
23.900 ден.18.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS