Акција
-10%
АГ ФУЕГО
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ ВИОЛЕТ
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-10%
Бифе НАГОРЕ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 160
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
66.510 ден.73.900 ден.
66.510 ден.73.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3041
6.291 ден.6.990 ден.
6.291 ден.6.990 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
Биро НЕТ
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
Бифе ХУД
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
ТДФ ТАРА
  • ТДФ ТАРА
  • ТДФ ТАРА
  • ТДФ ТАРА
  • ТДФ ТАРА

ТДФ ТАРА

36.900 ден.44.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9714
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Димензии: 

   Тросед: 200 х 89 х 91 cm

   Двосед: 165 х 89 х 91 cm

   Фотеља: 105 х 89 х 91 cm

Боја: Светло Кафеава (како на сликата)

Изработка: Штоф

Опис: ТДФ гарнитура со механизам за пуштање (тросед).

Бесплатна испорака.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ САВОНА
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-21%
ТТФ РЕЛАКС
69.900 ден.54.900 ден.
69.900 ден.54.900 ден.
-10%
ТТФ ПЕРА
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS